Winalite

Aniónové vložky s preventívnym účinkom

Pri súčasnom rýchlom spôsobe života , každá žena sníva o takej hygiene, ktorá jej zabezpečí zdravie, silu a energiu v každom dni. Vďaka najmodernejším technológiám používanými firmou Winalite sa podarilo vyvinúť menštruačné vložky a intímky „LOVE MOON” obsahujúce aniónovú vrstvu s vynikajúcimi vlastnosťami.

Zvoľte si najlepšie

Príroda nám poskytuje základnú ochranu zdravia tak prečo ju nevyužiť

V prípade fyziologických potrieb ženského organizmu, menštruačné vložky predstavujú nenahraditeľnú pomôcku, ale ich nesprávny výber môže telu zapríčiniť určité problémy. Je potrebné si uvedomiť, že výlučky počas menštruácie vzhľadom na veľké množstvo organických substancií v nich obsiahnutých, sa stávajú  vhodným základom pre rozmnožovanie baktérií. Po uplynutí dvoch hodín od založenia vložky, na povrchu obyčajnej vložky ich množstvo vzrastie o 100 na cm2 a zvyšuje sa s každou minútou, preto dochádza k antikomfortu a nepríjemnému zápachu. Takýto vývoj mikroorganizmov pri opakovanom používaní doteraz dostupných menštruačných vložiek a tampónov   často zapríčiňuje zápalové stavy, ako napríklad, zápal pošvy, alebo krčka maternice, zápal močového mechúra, alebo nákazu močových ciest atď. Prejavom toho môžu byť mdloby, zvýšené teploty, veľké množstvo výlučkov, bolesti v pod brušku, časté močenie niekedy aj bolestivé, neudržanie moču a iné. Môže dôjsť k celkovému oslabeniu organizmu, ale výsledky toho môžu byť oveľa závažnejšie. Aby nedochádzalo k prieniku baktérií do pohlavno-močového systému, je potrebné vymieňať takéto vložky každých 20 minút.

Základné vlastností aniónových vložiek „WinIon”:
Pôsobia antibakteriálne, neobsahujú chemické ingrediencie, nemajú vedľajšie účinky, môžu sa používať bez obmedzenia, sú vyrobené z biologicky odbúrateľných látok, sú vzduchopriepustné, preto zabezpečia vysoký komfort pri nosení. Zabezpečujú možnosť voľného pohybu. Ich používaním sa zvyšuje kvalita života. Produkt je hermeticky balený , aby bol chránený pred vniknutím baktérií.